Tak jsem si konečně seskládala Galerii xD / Důležité: Povídky!

27. dubna 2011 v 19:49 | Washio =^^= |  Novinky - Oznámení - Moje Kecy
Ano, Ano, Ano... xD Teprve Dnes jsem si v Galerii vytvořila složky a všechno si uspořádala xD Jsem divná no, ale nějak se mi do toho nechtělo a to jsem to vždycky měla jako první hotový. Při mém každém blogu, jsem si hned po založení udělala Design a nastavila ho, pak jsem šla na Galerii a pak na Ankety s Rubrikama, jenže teď se mi nějak nechtělo a Galerii jsem dělala až teď xD njn...

Poraďte mi co mam dělat!!! Asi mam napsat další Díl Povídky co? Na Pátek... Pořád přemýšlím, kdy mam co zveřejňovat, aby jsem vás moc dlouho nenapínala a nemuseli jste čekat moc dlouho, ale zase baych to já líná holka stíhala... Chjo... Zkuste mi navrhnout Rozvrh xD Možná budu ještě "Ostrov" zveřejňovat ve středu a nebo... přemýšlela jsme o nové Povídce... V Pondělí "Chara" - Ve Středu "Angel" (Angel from Hell and Angel from Heaven - Nová Povídka, která by se emožná jmnovala takhle a nebo i jinak, Pár SasuSaku, Sasuke by byl Andělem z Pekla - Hell a protože Misi od Shinigami (Dá se říct jako ten, který rozhoduje jestli jde ten člověk do nebe nebo do pekla, takže jejich PÁN) aby kontroloval život dvou dívek. Jedna, která ubližuje té druhé a pak usoudit, jestli má jit do pekla, na dobro zmizet, že ani její duše nebude existovat a nebo do Nebe, což asi ne. A u té druhé, jestli má jít do Nebe, neexistovat a nebo do pekla, což ho napadlo, jen to, že si to nechává líbit. Nakonec ale jednu z ncih hlídá až moc, protože.... /To už se nechte překvapit) - V Pátek "Ostrov"

Pondělí-Charakters
Úterý-/
Středa-Angel from Hell and Angel from Heaven
Čtvrtek-/
Pátek-Tajemný Ostrov
Sobota-/
Neděle-/


To je tak, jak by to zatím bylo... Nějak Poupravit? Ta Středa xD Ta povídka se možná bude jmenovat jinak, to nem... Napíšu článek co na ní 5eknete a pokut se vm bude líbit, bude tu příští středu :)
Zatím Papa.. jdu psát další článek xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 28. dubna 2011 v 7:44 | Reagovat

Už se nehorázně těším na tu povídku Sasusaku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Logo